Бізнес-центр у Дніпрі

Даллас, БЦ класу "В"

м. Дніпро, вул. ул.Строителей, 23

Площа від

20 м2

Площа до

6 000 м2

Клас

В

Ремонт

євро ремонт

Поверховість

5

Паркінг

ЕСТЬ ПАРКИНГ?

Опис


Даллас — це сучасний бізнес-центр бутикового типу класу «В», розташований недалеко від вул. Тітова, вул. Героїв Сталінграду та проспекту Комарова.

Неподалеку від БЦ Даллас знаходиться відділення банків, аптеки, салони красоти, магазини, маркети, кафе та ресторани.


Транспортна доступність: 6,4 км до станциї метро Вокзальна 7 км до станциї метро Метробудівників

Технічна оснащеність

icon

Телекомунікаційні системи

БЦ Grand пройшов сертифікацію в системі BREEAM-IN-USE для підтвердження енергоефективності будівлі. Рішення, встановлені у бізнес-центрі, – від системи вентиляції з використанням рекуперації до інтелектуальних систем управління інженерними мережами – спрямовані на зменшення витрат орендарів та поліпшення екологічних показників будівлі.

icon

Cистема вентиляції

БЦ Grand розташований у центральній історичній частині Києва з розвиненою соціальною інфраструктурою та відмінною транспортною розв'язкою. Поруч із бізнес-центром знаходяться ресторани, торгові центри і магазини, відділення банків і АТМ, готелі.

icon

Система кондиціонування

Вентиляцію та контроль над загальною температурою в офісах забезпечує система фанкойлів. Теплопостачання систем вентиляції здійснюється від власної газової котельні потужністю 0,9 МВт.
Холодопостачання систем вентиляції здійснюється двома холодильними машинами компанії CARRIER (США) з можливістю регулювання продуктивності та енергоспоживання.

icon

Система пожежної сигналізації

Будівля оснащена пунктами охорони, сигналізацією, системою відеоспостереження і контролю доступу за індивідуальними перепустками, сучасною пожежною сигналізацією та системою пожежогасіння.

icon

Система охоронної сигналізації

У підземному паркінгу встановлені дворівневі інноваційні системи паркліфт WOHR (Німеччина) для збільшення кількості паркомісць і забезпечення комфортного перебування орендарів будівлі. Підземний паркінг включає 34 м/м, наземна стоянка – 8 м/м.

icon

Автономне опалення

У бізнес-центрі встановлено 2 пасажирських і 2 сервісних (пожежних) ліфти виробництва компанії Schindler (Швейцарія), вантажністю до 1000 кг. Ліфти обладнані автоматичною системою розподілу пасажиропотоків, інтелектуальною системою управління за технологією PORT і голосовою підтримкою для зручності користування ними людьми з особливими потребами.

icon

ТУТ ЕЩЕ МОЖНО ЧТО-ТО

Послуги IP телефонії і високошвидкісний інтернет представлені 2-ма провайдерами з вільним вибором, забезпечуючи високі вимоги орендарів.

icon

ТУТ ЕЩЕ МОЖНО ЧТО-ТО

Електропостачання будівлі здійснюється від вбудованої підстанції 10 / 0,4 кВ потужністю 2х1000кВА, з сухими трансформаторами, розподільними пристроями 10 кВ з апаратами управління і захисту. Будівля оснащена дизельним генератором.

icon

ТУТ ЕЩЕ МОЖНО ЧТО-ТО

Водопостачання (холодна вода) здійснюється з міської мережі від 2-х незалежних джерел. Система розводки водопроводу і каналізації дозволить забезпечити кожного орендаря необхідною кількістю кухонь і санвузлів.

Професійна Керуюча компанія забезпечує цілодобову охорону місць загального користування та території комплексу, пожежну безпеку, комплексне прибирання приміщень і території, технічну експлуатацію обладнання та інженерних систем бізнес-центру в цілому.

bg

Не втратьте можливість
забронювати найкращий офіс

Підписатися на розсилку

Контакти

+38 067 308 1252 +38 050 464 3477

вул. Велика Васильківська, буд. 98
м. Київ, 03150, Україна

office@grand-bc.com.ua

Зворотній зв’язок

Дякуємо, заявку прийнято.

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.